Gwarancja orginalności towaru

Findeisen

Wykładziny igłowane

Findeisen logo

 

Firma FINDEISEN została założona w południowoniemieckim mieście Ettlingen w 1921 roku. Przez lata pracy i doświadczeń firma wyspecjalizowała się w produkcji wyłącznie dywanów igłowanych.  Obecnie jest światowym liderem na rynku komercyjnych wykładzin igłowanych.Produkty "Made in Germany" można znaleźć na całym świecie.

FINDEISEN stawia na nowoczesne procesy produkcyjne, najnowsze technologie i nowoczesny design. Prezentuje jakość w jej najpiękniejszym wydaniu: w każdym kolorze i kształcie, jaki można sobie wyobrazić i zgodnie z życzeniami wymagających klientów.

FINDEISEN, jako pierwsza firma w swojej branży, otrzymała znak ekologiczny "Blue Angel" za swoje niskoemisyjne dywany igłowane. Od 2013 roku produkuje również nową generację wykładzin igłowanych, które w przeważającej części wykonane są z surowców odnawialnych.

 

Findeisen - Finett G.T. 2000

Finett 2000 G.T. to tak naprawdę wykładzina matka wszystkich wykładzin igłowanych znajdujących się w produkcji Findeisen.

Jest to wykładzina igłowana w rolce, dedykowana do wnętrz komercyjnych. Zbite runo i doskonałe własciwości użytkowe pozwalają na montaż tejże wykładziny w miejsca o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Wykładzina posiada niemiecki certyfikat Blue Angel.

Dostępne wersje kolorystycze

Findeisen - Finett 6

Finett 6 to klasyczna wykładzina igłowana w rolce przeznaczona do użytku komercyjnego.

Jest to wykładzina która nie boi się wyzwań. Jest to wykładzina odporna na duże natężenie ruchu, a zbite runo wykładziny igłowanej nie pozwala na wbijanie się brudu i piasku wgłąb wykładziny.

Wykładzina posiada niemiecki certyfikat Blue Angel.

Dostępne wersje kolorystycze

Findeisen - Finett 80

Finett 80 to idealna wykładzina przeznaczona do obiektów komercyjnych. Włókno poliamidowe zostało ustabilizowane włóknem polipropylenowym.

Mieszane włókno pozwala na utrzymanie wykładziny w bardzo dobrym stanie przez wiele lat.

Wykładzina posiada niemiecki certyfikat Blue Angel.

 

Dostępne wersje kolorystycze

Findeisen - Finett 11

Finett 11 to klasyczna wykładzina igłowana w rolce o bardzo dobrych właściwościach użytkowych.

Jest to wykładzina która może być użytkowana w biurach, sklepach i innych obiektach gdzie podłoga jest narażona na duże zużycie. Dodatkowo moze byc montowana na schodach .

Wykładzina posiada niemiecki certyfikat: Blue Angel.

Dostępne wersje kolorystycze

Findeisen - Finett Select

Finet Select jest to jedna z najczęściej wybieranych wykładzin producenta Findeisen.

Jest to kolekcja wykładzin igłowanych dostępna w rolce i płytce. Zbita struktura runa nie pozwala na wbijanie się brudu wgłąb runa.

Wykładzina posiada certyfikat BlueAngel.

Spód: Nonwoven with PP-Mesh

Dostępne wersje kolorystycze
Masz pytania? Już teraz napisz do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! NAPISZ DO NAS