Finett 11 to klasyczna wykładzina igłowana w rolce o bardzo dobrych właściwościach użytkowych.
Jest to wykładzina która może być użytkowana w biurach, sklepach i innych obiektach gdzie podłoga jest narażona na duże zużycie. Dodatkowo moze byc montowana na schodach .
Wykładzina posiada niemiecki certyfikat: Blue Angel.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty edukacyjne
Obiekty handlowe
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Biura
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Findeisen |
| Format : | Rolka |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 360g/m2 |
| Gramatura runa : | 400 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1150g/m2 |
| Wysokość całkowita : | 5,2mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Igłowana |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 5,2 mm |
| Spód : | Nonwoven |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.