Finett 6 to klasyczna wykładzina igłowana w rolce przeznaczona do użytku komercyjnego.
Jest to wykładzina która nie boi się wyzwań. Jest to wykładzina odporna na duże natężenie ruchu, a zbite runo wykładziny igłowanej nie pozwala na wbijanie się brudu i piasku wgłąb wykładziny.
Wykładzina posiada niemiecki certyfikat Blue Angel.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty edukacyjne
Obiekty handlowe
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Biura
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Findeisen |
| Format : | Rolka |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 500g/m2 |
| Gramatura runa : | 540 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1320g/m2 |
| Wysokość całkowita : | 5,5mm |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Igłowana |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 5,5 mm |
| Spód : | Nonwoven |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.