Fluid& to wspaniała kolekcja płytek dywanowych, która zapewnia bogactwo odważnych kolorów dla obiektów użyteczności publicznej. Ta doskonale niedoskonała w swoim podejściu do wzoru kolekcja cechuje się niezwykłym wrażeniem płynności i ruchu, co nie pozostaje bez wpływu na wygląd przestrzeni biurowych i hotelowych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Hol/Recepcja/Korytarz
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 570g/m2 |
| Gramatura runa : | 900 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 240000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4750g/m2 |
| Wysokość runa : | 5mm |
| Wysokość całkowita : | 8,8mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 8,8 mm |
| Spód : | Back2Back: zmodyfikowany bitumen |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem
Biura
Hotele i rekreacja