Linoleum firmy Tarkett to jedno z najbardziej naturalnych i ekologicznych rozwiązań podłogowych, które od 150 lat jest wysoko oceniane ze względu na naturalne piękno, wygodę i trwałość.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Łazienka
Obiekty handlowe
Obiekty sportowe
Obiekty przemysłowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Tarkett |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3000g/m2 |
| Rodzaj : | Linoleum |
| Klasa użytkowa : | 23, 34, 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,5 mm |