Wykładziny heterogeniczne Centra są to pokrycia podłogowe, która stanową doskonałe rozwiązanie dla miejsc wyróżniających się dużym natężeniem ruchu. Jest to wykładzina PCW charakteryzująca się doskonałymi właściwościami użytkowymi i stonowaną kolorystyką, która idealnie łączy się ze sobą w różnych zestawieniach.
Wykładziny Centra są doskonałym rozwiązaniem dla miejsc, w których kwestia antypoślizgowości odgrywa znaczącą rolę - posiada ona antypoślizgowość o klasie R10. Warstwa użytkowa grubości 0,70mm jest wzmocniona powłoką HyperGuard+®, która dodatkowo chroni odporną na ścieranie, wgniecenia, brud oraz zarysowania warstwę użytkową. Powłoka HyperGuard+® zabezpiecza wykładzinę przed zabrudzeniem i ułatwia jej ogólną konserwację.
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Łazienka
Mieszkania
Obiekty handlowe
Obiekty sportowe
Open space
Biura
Sala konferencyjna
Obiekty przemysłowe
Garaże
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | IVC Commercial |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2543g/m2 |
| Wzór : | Melanż |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 23, 34, 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m, 4 m |
| Grubość całkowita : | 2,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,7mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.