To rozwiązanie akustyczne zapewnia doskonałe tłumienie dźwięków o 19 dB. Zainspirowane naturalną czystością, Originale łączy delikatnie wyróżniające się wzory z subtelnymi kolorami wykonanymi z najlepszych pigmentów. Jedno z najbardziej zrównoważonych rozwiązań podłogowych na rynku — linoleum Originale składa się w 97% z surowców naturalnych. Wykładzina została zabezpieczona matową powłoką xf² zapewniającą niezwykłą trwałość, łatwe czyszczenie i konserwację.
Zapytaj o produktZastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty handlowe
Obiekty edukacyjne
Obiekty przemysłowe
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3350g/m2 |
| Wzór : | Jednolity |
| Rodzaj : | Linoleum |
| Klasa użytkowa : | 23, 33, 41 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 3,8 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.