Linoleum Veneto xf² 3,20 mm to bardzo dobre rozwiązanie dla obiektów komercyjnych. Kolekcja oferuje 20 kolorów o wzorze marmurkowym i pozwala Ci na wybór pomiędzy delikatnymi oraz nieco mocniejszymi tonacjami.
Zalety:
- Marmurkowy wzór
- 20 dostępnych kolorów
- Ochrona powierzchni xf² zapewniająca wyjątkową ochronę wykładziny i matowy efekt wykończenia
- Łatwe czyszczenie i pielęgnacja, bez konieczności woskowania i polerowania
- Certyfikat Cradle-to-Cradle®
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Łazienka
Obiekty przemysłowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Tarkett |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3900g/m2 |
| Rodzaj : | Linoleum |
| Klasa użytkowa : | 23, 32, 41 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 3,2 mm |
| Warstwa ścieralna : | 2mm |