Kolekcja linoleum Art Urban AcousticPlus od producenta Gerflor, to wykładzina, która wyróżnia się na tle innych produktów tego rodzaju. Oprócz cech, które posiadają inne produkty Gerflor Linoleum takie jak : skład w 98% z naturalnych surowców, 100% możliwość recyklingu wykładziny, odporność na plamy oraz działanie antybakteryjne i antywirusowe - producent pokusił się o dodanie 1,5mm pianki. Zabieg ten sprawił, że do powyższych cech doszła jeszcze jedna - izolacja akustyczna.
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Pomieszczenie reprezentacyjne
Obiekty medyczne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3500g/m2 |
| Wzór : | Nieregularny |
| Rodzaj : | Linoleum |
| Klasa użytkowa : | 33, 41 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 4,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 2,5mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.