Linoleum Art to wykładzina marki Gerflor, składająca się w 98% ze składników pochodzenia naturalnego takiego jak np.żywica, olej lniany czy mączka drzewna - materiały te świetnie nadają się również do recyklingu, te składowe spowodowały, że wykładzina może szczycić się wieloma etykietami ekologicznymi uznanymi w wielu państwach. Na uwagę zasługuje również wykończenie powierzchni Neocare™, oznacza to najwyższą w klasie odporność na zarysowania i plamy, a także łatwą konserwację.
Wykładzina oprócz powyższych spełnia jeszcze jedną, niezwykle ważną funkcje - ma właściwości antywirusowe i antybakteryjne, jeśli poszukujesz wykładziny do obiektów medycznych takich jak przychodnie czy gabinety lub potrzebujesz dobrze wyglądającej, odpornej i naturalnej wykładziny do szkoły - to będzie świetny wybór.
Zapytaj o produkt| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2900g/m2 |
| Wzór : | Linearny |
| Rodzaj : | Linoleum |
| Klasa użytkowa : | 34, 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,5 mm |
| Warstwa ścieralna : | 2,5mm |