Artigo Zeus to płytka kauczukowa o młotkowanej strukturze powierzchni, przeznaczona do obiektów użyteczności publicznej intensywnie użytkowanych.
Zeus posiada system TXL, czyli wzmocnienie, które gwarantuje: niższą gęstość powierzchni, zwiększenie wytrzymałości oraz lepszą odporność na zabrudzenia i zadrapania.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty handlowe
Obiekty sportowe
Obiekty przemysłowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Artigo |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 100cm x 100cm |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3800g/m2 |
| Wzór : | Melanż |
| Rodzaj : | Kauczuk |
| Klasa użytkowa : | 23, 34, 43 |
| Grubość całkowita : | 3,5 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem
Placówki oświatowe
Biura