Nd Uni LL to gładka płytka kauczukowa uni-kolor, przeznaczona do montażu na płyn antypoślizgowy, zabezpieczona fabrycznie polimerem PRO
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Serwerownie
Obiekty sportowe
Obiekty medyczne
Obiekty przemysłowe
Obiekty handlowe
Obiekty edukacyjne
Budynki użyteczności publicznej
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 61cm x 61cm |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 8300g/m2 |
| Wzór : | Jednolity |
| Rodzaj : | Kauczuk |
| Klasa użytkowa : | 23, 34, 43 |
| Grubość całkowita : | 5,0 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.