Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Garaże
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty edukacyjne
Obiekty handlowe
Obiekty medyczne
Obiekty przemysłowe
Obiekty sportowe
Open space
Serwerownie
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka, Rolka |
| Rozmiar płytki : | 61cm x 61cm |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3100g/m2 |
| Rodzaj : | Kauczuk |
| Klasa użytkowa : | 23, 34, 43 |
| Szerokość rolki : | 1,90 m |
| Grubość całkowita : | 2,0 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem
Placówki oświatowe
Placówki oświatowe