Obszary tego wzoru spotykają się i łączą na rogach tworząc różnorodne fasety kontrastując odcieniami i kolorem, tworząc przy tym losowe abstrakcyjne
formy. Dzięki współdzielonym fragmentom o szerokiej palecie kolorystycznej, wzór ten doskonale sprawdza się na dużych powierzchniach, które wymagają zróżnicowania.
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty edukacyjne
Obiekty handlowe
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Pokoje hotelowe
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Planks |
| Rozmiar płytki : | 25cm x 100cm |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4800g/m2 |
| Wysokość całkowita : | 5,0mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Flokowana |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 5,0 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.