Wykładzina elastyczna dedykowana do miejsc o zwiększonym natężeniu ruchu.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Biura
Obiekty edukacyjne
Obiekty medyczne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | IVC Commercial |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2063g/m2 |
| Wzór : | Wzory |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Klasa użytkowa : | 23, 32 |
| Szerokość rolki : | 2 m, 3 m, 4 m |
| Grubość całkowita : | 2,2 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,4mm |