Wykładzina PCW heterogeniczna o własciwościach redukujących dźwięki.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Łazienka
Mieszkania
Obiekty handlowe
Obiekty sportowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Serwerownie
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | IVC Commercial |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2904g/m2 |
| Wzór : | Wzory |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Klasa użytkowa : | 23, 34, 42 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 3,4 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,7mm |
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem
Obiekty medyczne