Concept70 to kolekcja wykładzin PCW od producenta IVC. Są to wykładziny heterogeniczne czyli dwuwarstwowe dedykowane do miejsc o intensywnym użtkowaniu - takich jak biura, szpitale, szkoły czy urzedy. Wykładzina posiada warstwę ścieralną 0,7mm i dostępna jest w dwóch szerokościach - 200cm i 400 cm.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty handlowe
Obiekty sportowe
Open space
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Serwerownie
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | IVC Commercial |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2949g/m2 |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Klasa użytkowa : | 23, 34, 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m, 4 m |
| Grubość całkowita : | 2,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,7mm |