Sphera Essence to wykładzina homogeniczna produkowana przez producenta wykładzin obiektowych Forbo.
Wzornictwo wykładziny Sphera opracowane zostało przy użyciu nowatorskiej formuły. W efekcie uzyskano unikalny, granitowy wzór z transparentnym granulatem, który nadaje podłodze głębi.
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Łazienka
Mieszkania
Obiekty handlowe
Obiekty sportowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Serwerownie
Obiekty przemysłowe
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty edukacyjne
Obiekty medyczne
Open space
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Forbo |
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2800g/m2 |
| Rodzaj : | Homogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34, 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 2mm |