Tapiflex Tiles 65 to niezwykle wytrzymała, heterogeniczna podłoga winylowa dostępna w płytkach. Łatwa w instalacji nawet w najmniejszych pomieszczeniach, idealnie nadaje się do obszarów o dużym natężeniu ruchu jak szkoły, biura oraz szpitale. Dzięki podkładzie o dużej gęstości zapewnia doskonałą redukcję dźwięku (19 dB) i dobry komfort pod stopami. Tapiflex Tiles 65 jest pokryty naszą ochroną powierzchniową Top Clean XP o wyjątkowej trwałości i ekonomicznej konserwacji
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Serwerownie
Open space
Obiekty sportowe
Obiekty medyczne
Obiekty handlowe
Obiekty edukacyjne
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3407g/m2 |
| Wzór : | Jednolity |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34 |
| Grubość całkowita : | 3,5 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,65mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.