Tapiflex Platinium to wysokiej jakości wykładzina akustyczna niezwykle odporna na intensywne użytkowanie. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami akustycznymi (17dB ) i odpornością na wgniecenia (0.07mm). Ochrona powierzchni Top Clean XP zapewnia nie tylko trwałość ale również efektywne czyszczenie. Wykładzina dostępna jest również w wersji kompaktowej (Acczent Excellence 80).
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty edukacyjne
Obiekty handlowe
Obiekty medyczne
Obiekty sportowe
Obiekty wypoczynkowe
Serwerownie
Open space
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3250g/m2 |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 3,1 mm |
| Warstwa ścieralna : | 1,02mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.