Safetred Ion Linen Loose-lay od znanego producenta wykładzin obiektowych Tarkett to wykładzina, która w swojej budowie posiada cząsteczki zwiększające odporność na poślizg. Jest to wykładzina elastyczna PCW heterogeniczna o właściwościach antypoślizgowych, którą układa się w systemie Loose-Lay - bezklejowym. Wykładziny nie trzeba montować na stałe do podłoża. Jest to idealne rozwiązanie do szybkich rewitalizacji oraz do miejsc z nierównym podłożem.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Garaże
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty edukacyjne
Obiekty handlowe
Obiekty przemysłowe
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3539g/m2 |
| Wzór : | Wzory |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Klasa użytkowa : | 34, 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,4 mm |