Safetred Ion Linen Acoustic to wykładzina redukująca hałas (o 19dB) z funkcjami antypoślizgowymi. Wykładzina w swojej budowie posiada specjalne cząsteczki, które zwiększają odporność na poślizg. Wykładzina dedykowana jest do miejsc, gdzie wazne jest bezpieczeństwo i chce się uniknąć poślizgnięć oraz upadków. Dedykowana jest do miejsc intensywnie użytkowanych, jest to wykładzina do szpitala, do szkoły, do biura, do urzędu oraz innym miejsc publicznych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Serwerownie
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Obiekty wypoczynkowe
Obiekty przemysłowe
Obiekty medyczne
Obiekty handlowe
Obiekty edukacyjne
Hol/Recepcja/Korytarz
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3420g/m2 |
| Wzór : | Wzory |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Klasa użytkowa : | 34, 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,9 mm |