- 12 kolorów stanowiących część kolekcji Ruby 70
- Zaprojektowanie specjalnie dla obiektów segmentu Edukacja, Służba Zdrowia
- Antypoślizgowość R10
- Doskonałe właściwości akustyczne=> 19dB i odpowiednio zbalansowane wgniecenie resztkowe
- Idealny do obiektów o wysokim natężeniu ruchu
- Ochrona powierzchni TopClean™ PUR r
- Dobra odporność na zarysowania
- TVOC < 100 μg/m3, technologia produkcji wolna od ftalanów
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty edukacyjne
Obiekty medyczne
Obiekty przemysłowe
Obiekty sportowe
Serwerownie
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2500g/m2 |
| Wzór : | Jednolity, Wzory |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34 |
| Szerokość rolki : | 2 m, 4 m |
| Grubość całkowita : | 3,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,70mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.