Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty edukacyjne
Obiekty handlowe
Obiekty medyczne
Obiekty przemysłowe
Obiekty sportowe
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Serwerownie
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3200g/m2 |
| Wzór : | Wzory |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Klasa użytkowa : | 34, 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,2 mm |
| Warstwa ścieralna : | 1,02mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.