Szeroka gama kolorów i doskonałe właściwości techniczne sprawiają, że podłoga ta nadaje się zarówno do budynków mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty edukacyjne
Obiekty handlowe
Obiekty medyczne
Obiekty przemysłowe
Serwerownie
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3000g/m2 |
| Wzór : | Jednolity |
| Rodzaj : | Homogeniczna |
| Klasa użytkowa : | 34, 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 2,0mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.