NORMA to nowoczesna i świeża kolekcja z efektem 3D i akcentami w kontrastujących kolorach. Wzór bezkierunkowy szczególnie dobrze spełnia wymagania pomieszczeń o bardzo dużym natężeniu ruchu, w obiektach użyteczności publicznej, służby zdrowia oraz edukacyjnych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Serwerownie
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Obiekty przemysłowe
Obiekty sportowe
Obiekty medyczne
Obiekty handlowe
Obiekty edukacyjne
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2790g/m2 |
| Wzór : | Jednolity |
| Rodzaj : | Homogeniczna |
| Klasa użytkowa : | 34, 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 2,0mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.