Wytrzymałe podłogi winylowe idealnie nadające się do pomieszczeń o bardzo dużym natężeniu ruchu, oferują szeroki wybór jasnych i atrakcyjnych wzorów
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Serwerownie
Pomieszczenie reprezentacyjne
Open space
Obiekty sportowe
Obiekty przemysłowe
Obiekty medyczne
Obiekty handlowe
Obiekty edukacyjne
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Łazienka
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2725g/m2 |
| Wzór : | Jednolity |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34, 43 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,0 mm |
| Warstwa ścieralna : | 1,0mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.