Heterogeniczna wykładzina obiektowa o właściwościach akustycznych.
- Warstwa ścieralna > 1 mm, bez wypełniacza, co zapewnia wysoką ścieralność i odporność na zarysowania : odporny na duży ruch
- Siatka z włókna szklanego : trwała dwuwymiarowa stabilność
- Matowa obróbka powierzchnią Protecsol® : prosta konserwacja
- Wzór w całej warstwie ścieralnej : trwałe i żywe kolory
- TVOC po 28 dniach <10 µg/m3 : Jakość powietrza w pomieszczeniach
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Open space
Obiekty sportowe
Obiekty medyczne
Obiekty handlowe
Obiekty edukacyjne
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3385g/m2 |
| Wzór : | Jednolity |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34, 42 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 3,4 mm |
| Warstwa ścieralna : | 1,0mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.