Taralay Libertex od Gerflor to wykładzina elastyczna PCW typu looselay. Jest to wykładzina, która nie wymaga trwałego klejenia do posadzki. Przeznaczona do miejsc o dużym i bardzo dużym natężeniu ruchu.
Wykładzina posiada zdolności tłumiące dźwięki uderzeniowe do 19dB.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty edukacyjne
Obiekty handlowe
Open space
Pokoje hotelowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2900g/m2 |
| Wzór : | Wzory |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34 |
| Szerokość rolki : | 2 m, 4 m |
| Grubość całkowita : | 3,6 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,70mm |