Sarlon 19 dB Wood to wykładzina heterogeniczna PCW, jej głównym zaletami jest wysoka akustyczność, dzięki temu produktowi możemy znacznie ograniczyć wysokość hałasu w danym pomieszczeniu. Oprócz walorów wyciszających wykładzina cechuje się bardzo wysoką odpornością na zarysowania, zabrudzenia, zniszczenia - nawet przy dużym natężeniu ruchu. Dzięki tym atrybutom świetnie sprawdzi się w miejscach takich jak biura, urzędy, miejsca użyteczności publicznej.
Kolekcja Wood to kolekcja skierowana do fanów wzoru drewna, producent połączyć naturalne wzory drewna wraz z największymi zaletami wykładzin PCW, dzięki temu powstał produkt odporny a jednocześnie nadający ciepłej atmosfery.
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty edukacyjne
Obiekty handlowe
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2900g/m2 |
| Wzór : | Wzory |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34, 42 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 3,4 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,70mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.