Kolekcja Sarlon 19 dB od producenta Forbo to kolekcja zapewniająca możliwość redukcji hałasu, produkt o najwyższej klasie i właściwościach akustycznych. Wykładzina, oprócz funkcji wyciszenia, gwarantuje wysoką odporność na użytkowanie, w tym wszelkiego rodzaju wgniecenia. Dzięki specjalnej powłoce, która zapewnia wysoką trwałość, jest to również materiał łatwy w utrzymaniu. Kolekcja Colour oferuje gamę jednolitych, delikatnych tekstur, podąża za najnowszymi trendami kolorystycznymi oferując nam blisko 30 propozycji o przeróżnych barwach.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty handlowe
Obiekty edukacyjne
Obiekty przemysłowe
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2900g/m2 |
| Wzór : | Jednolity, Wzory |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34, 42 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 3,4 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,70mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.