Wykładzina PCW Forbo Sarlon 15 dB Colour to kolekcja wykładzin elastycznych o właściwościach akustycznych. Kolekcja przeznaczona jest wszędzie tam gdzie poza właściwościami wytrzymałościowymi, ważne jest wyciszenie pomieszczenia.
Najczęstsze ich zastosowanie to biurowce, urzędy, szpitale, szkoły.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Łazienka
Obiekty handlowe
Obiekty edukacyjne
Obiekty medyczne
Obiekty przemysłowe
Serwerownie
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2700g/m2 |
| Wzór : | Jednolity, Wzory |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34, 42 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 2,6 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,70mm |