Kolekcja Modul’up to wykładzina PCV typu loose lay stosowana w obiektach o dużym natężeniu ruchu, dzięki swoim parametrom technicznym jest wykładziną o dużej odporności na użytkowanie, posiada również właściwości akustyczne, które pomagają zniwelować dźwięki. Produkt jest łatwy w montażu, ponieważ nie musimy stosować kleju, skraca to czas montażu nawet o połowę, jest to szczególnie istotne w pomieszczeniach, które nie mogą pozwolić sobie na przestój i długie prace remontowe.
Kolekcja Colour to cała paleta barw, od spokojnych, modnych pasteli do żywych, nasyconych kolorów. Dzięki teksturze, kolorowej warstwie wierzchniej zauważalny jest intensywny, głęboki efekt.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty edukacyjne
Obiekty handlowe
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2830g/m2 |
| Wzór : | Jednolity, Nieregularny, Wzory |
| Rodzaj : | Heterogeniczna |
| Grupa ścieralności : | T - Ekstremalna |
| Klasa użytkowa : | 34, 42 |
| Szerokość rolki : | 2 m |
| Grubość całkowita : | 3,45 mm |
| Warstwa ścieralna : | 0,70mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.