Traffic to wykładzina dywanowa o strukturze igłowanej, przypominającej na pierwszy rzut oka klasyczny filc. Jest to niesamowicie wytrzymała i odporna na zużycie wykładzina. Zbite runo gwarantuje, że brud nie będzie w nią wnikać, a także nie będzie ona podatna na wytarcie.
Wykładzina doskonale sprawdza się w takich miejscach jak ciągi komunikacyjne, korytarze i inne miejsca, gdzie jest duży ruch.
Niezaprzeczalną zaletą tej wykładziny, że jest niebywale ekonomiczna. W jaki sposób? Wykładzina jest bezkierunkowa i praktycznie po zamontowaniu nie widać żadnych łączeń wykładziny.
Wykładzina posiada wymagane atesty bezpieczeństwa do miejsc użyteczności publicznej i jest antypoślizgowa.
Wykładzina dostępna jest w rolce o szerokości 400cm.
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty handlowe
Obiekty sportowe
Open space
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Workstep |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 900 g/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1090g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,2mm |
| Wysokość całkowita : | 5,2mm |
| Wzór : | Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | polipropylen |
| Struktura : | Igłowana |
| Klasa użytkowa : | 23, 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 5,2 mm |