NUTRIA MELANGE to niesamowicie elegancki melanżowy welur typu Jaspe o oraz przyjemnym i delikatnym wyglądzie, który nada każdemu pokojowi jedyny w swoim rodzaju urok i klimat. Luksusowy melanż z lekko skręconych włókien w dwóch kolorach podkreśla znakomita jakość tej wykładziny. Wytrzymała i elegancka NUTRIA występuje w 30 melanżowych kolorach; zachwycają odcienie czerwieni, brązów i fioletów.
Wysokowartościowe materiały, świeże designy i pełne harmonii kolory – to klucz do sukcesu tej kolekcji. Produkty cieszące się największym powodzeniem zostały odświeżone, udoskonalone i przystosowane dla klienta międzynarodowego. Do kolekcji wprowadzone zostały nowe produkty zaprojektowane przez Ulfa Moritz.
Obszerna jest również kolekcja wykładzin naturalnych do użytku domowego – w nowej Fascynacji znalazło się 5 produktów wełnianych (w sumie 57 kolorów), które dają wrażenie naturalnego luksusu zarówno dla wiejskich rezydencji, jak i luksusowych apartamentów miejskich metropolii.
Nowa FASCYNACJA jest ukierunkowana na sukces międzynarodowy – wysokowartościowe, luksusowe i stworzone w międzynarodowym stylu produkty to ważny krok do zdobycia rynków europejskich.
| Producent : | Vorwerk |
| Format : | Rolka |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 430g/m2 |
| Gramatura runa : | 630 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 208 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1550g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,5mm |
| Wysokość całkowita : | 8,5mm |
| Wzór : | Jednolity, Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 22+ |
| Szerokość rolki : | 4 m, 5 m |
| Grubość całkowita : | 8,5 mm |
| Spód : | tekstylne |