LYRICA to wykładzina typu saxony o delikatnym połysku i eleganckim wyglądzie. Dzięki wysokiemu, miękkiemu i przyjemnemu w dotyku runie wykładzina ta idealnie nadaje się do pokoi, salonów i sypialni. Oferowana jest w 16 intensywnych, ciepłych kolorach; dominują odcienie czerwieni.
Wysokowartościowe materiały, świeże designy i pełne harmonii kolory – to klucz do sukcesu tej kolekcji. Produkty cieszące się największym powodzeniem zostały odświeżone, udoskonalone i przystosowane dla klienta międzynarodowego. Do kolekcji wprowadzone zostały nowe produkty zaprojektowane przez Ulfa Moritz.
Obszerna jest również kolekcja wykładzin naturalnych do użytku domowego – w nowej Fascynacji znalazło się 5 produktów wełnianych (w sumie 57 kolorów), które dają wrażenie naturalnego luksusu zarówno dla wiejskich rezydencji, jak i luksusowych apartamentów miejskich metropolii.
Nowa FASCYNACJA jest ukierunkowana na sukces międzynarodowy – wysokowartościowe, luksusowe i stworzone w międzynarodowym stylu produkty to ważny krok do zdobycia rynków europejskich.
| Producent : | Vorwerk |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1260 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 162 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2100g/m2 |
| Wysokość runa : | 8mm |
| Wysokość całkowita : | 11,2mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 22 |
| Szerokość rolki : | 4 m, 5 m |
| Grubość całkowita : | 11,2 mm |
| Spód : | tekstylne |