Kolekcja Projekcja łączy w sobie nowoczesne wzornictwo z najlepszą jakością, wspaniałą harmonią kolorów oraz dbałością o środowisko i zdrowie użytkowników.
Jest to kolekcja taftowanych i tkanych wykładzin dywanowych - 9 pełnych wariacji kolorystycznych i wzorniczych produktów, które oferują nieskończone możliwości aranżacyjne oraz najwyższą estetykę.
Projekcja wyznacza trendy nie tylko pod względem estetycznym, ale również funkcjonalnym. Najbardziej zaawansowane technologicznie markowe włókna Antron® (Poliamid 6.6) umożliwiają niewyobrażalne dotychczas efekty kolorystyczne i strukturalne; również pod względem jakości i trwałości włókna Antron® należą do najlepszych materiałów, z jakich można obecnie produkować wykładziny dywanowe spełniające wymogi obiektów kontraktowych. Najwyższa wytrzymałość, odporność na zabrudzenia, trudnopalność i antystatyczność oraz łatwość czyszczenia i konserwacji - to tylko podstawowe cechy wykładzin z kolekcji Projekcja. Gwarantują one najlepsze właściwości użytkowe oraz komfort i optymalny wygląd przez długie lata.
Wszystkie wykładziny z kolekcji Projekcja posiadają rekomendację Niemieckiego Związku Alergii i Astmy (DAAB), że są zalecane dla alergików i astmatyków, ponieważ skutecznie redukują ilość kurzu, drobnego pyłu i alergenów unoszących się w powietrzu. Produkty rekomendowane przez DAAB posiadają również certyfikat TÜV Nord "zalecane dla alergików".
Kolekcją Projekcja Vorwerk na nowo podkreśla swoją mocną pozycję w branży wykładzin obiektowych i prezentuje innowacyjny materiał do kreatywnej aranżacji wnętrz.
| Producent : | Vorwerk |
| Format : | Rolka |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 780g/m2 |
| Gramatura runa : | 1000 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 250 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1780g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,0mm |
| Wysokość całkowita : | 7,0mm |
| Wzór : | Jednolity, Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 7,0 mm |
| Spód : | tekstylne |