Lano Zen Fusion to luksusowa kolekcja wykładzin dywanowych o strukturze welurowej. Struktura włókna, wykonana z wysokiej jakości poliamidu, daje wykładzinie dużą odporność na ekstremalne natężenie ruchu. Lano Fusion posiada najwyższą klasę użytkową 33 do obiektów użyteczności publicznej.
Luksusowa wykładzina welurowa znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych oraz prestiżowych pokojach hotelowych i apartamentach.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Obiekty wypoczynkowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Lano |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1000 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 200 940 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2160g/m2 |
| Wysokość runa : | 6mm |
| Wysokość całkowita : | 8,5mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 8,5 mm |
| Spód : | juta syntetyczna |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.