Optima wizualnie przekształca przestrzeń podłogową w zachęcający, wygodny obszar do chodzenia i pracy.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | ArcEdition |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 750 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 256 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1680g/m2 |
| Wysokość runa : | 4mm |
| Wysokość całkowita : | 6mm |
| Wzór : | Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 6,0 mm |
| Spód : | juta syntetyczna |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.