Charakteryzująca się delikatnym i gęstym włosiem pętelkowym, Master zapewnia klasę 33 użytkową, co czyni go odpowiednim do stosowania w wymagających lokalizacjach kontraktowych. Master tworzy stylową podłogę dzięki gładkiej i równej powierzchni, łącząc to z właściwościami antypoślizgowymi, pochłanianiem dźwięku, doskonałą sprężystością i luksusową jakością tkaniny. Master jest dostępny w bogatej palecie współczesnych kolorów, które uzupełniają różne style wnętrz.
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | ArcEdition |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 450 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 205 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1500g/m2 |
| Wysokość runa : | 2mm |
| Wysokość całkowita : | 4mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 4,0 mm |
| Spód : | action back |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.