Kolekcja wykładzin o krótko strzyżonym runie o bogatej kolorystyce i tekstylnym spodzie wykładziny.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | ArcEdition |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 620 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 400 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1570g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,5mm |
| Wysokość całkowita : | 8mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 23, 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 8,0 mm |
| Spód : | feltback |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.