Edel Tamino to przede wszystkim piękna i elegancka wykładzina welurowa. Runo z najwyższej jakości poliamidu 6.6 Antron zostało przygotowane w specjalnej technologii Super Soft z niezwykle cienkiej przędzy tworzącej aksamitną strukturę, która nadaje pomieszczeniu luksusowy wygląd.
Edel Tamino to szeroka gama kolorów stworzona przez wybitnych Holenderskich projektantów, co daje gwarancje wpasowania się w aktualnie panujące trendy.
Wykładzina Edel Tamino skierowana jest głównie do ekskluzywnych pomieszczeń komercyjnych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Mieszkania
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Edel carpets |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1310 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 220 640 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2300g/m2 |
| Wysokość całkowita : | 11mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 31 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Spód : | Velvetback® |