Charisma ma urok natury. Inspiracje do palety kolorów można znaleźć między lasami a wodą. Charisma to piękne, miękkie wykładziny w naturalnych kolorach zieleni i odrobinie błękitu. Charisma to piękna wykładzina z włókna poliamidowego 6.6, dzięki czemu jest zarówno mocna jak i błyszcząca.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Mieszkania
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Obiekty wypoczynkowe
Pokoje hotelowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Edel carpets |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1010 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 118 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2000g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,5mm |
| Wysokość całkowita : | 4,5mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 23, 31 |
| Szerokość rolki : | 4 m, 5 m |
| Grubość całkowita : | 4,5 mm |
| Spód : | Ceneva Actionbac® |