Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Obiekty wypoczynkowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Edel carpets |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1350 g/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2575 g/m2 |
| Wysokość runa : | 7,0mm |
| Wysokość całkowita : | 8,2mm |
| Wzór : | Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid Antron |
| Struktura : | cut & loop |
| Klasa użytkowa : | 23, 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 8,2 mm |
| Spód : | Ceneva Starback® |