Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Mieszkania
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Obiekty wypoczynkowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Edel carpets |
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1330 g/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2750g/m2 |
| Wysokość całkowita : | 8,6mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid Antron |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 23, 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 8,6 mm |
| Spód : | Ceneva Starback® |