Granit to kolekcja wykładzin dywanowych w rolce skierowanych do miejsc intensywnie użytkowanych tj. biura, urzędy. Wykładzina o poliamidowym, pętelkowym runie.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Hol/Recepcja/Korytarz
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 460 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 173360 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1630g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,0mm |
| Wysokość całkowita : | 5,0mm |
| Wzór : | Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m, 5 m |
| Grubość całkowita : | 5,0 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.