Lano Godiva to wykładzina dywanowa w rolce o strzyżonym runie wykonanym z włókna poliamidowego.
Jest to wykładzina idealna zarówno do pokoi biurowych, ale także jako wykładzina do sypialni.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Mieszkania
Hol/Recepcja/Korytarz
Pokoje hotelowe
Obiekty wypoczynkowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 900 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 283680 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2020g/m2 |
| Wysokość runa : | 6,5mm |
| Wysokość całkowita : | 8,5mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 23, 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m, 5 m |
| Grubość całkowita : | 8,5 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.