Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Pokoje hotelowe
Obiekty wypoczynkowe
Mieszkania
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 710 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 252160 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1840g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,0mm |
| Wysokość całkowita : | 7,5mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 7,5 mm |
| Spód : | tekstylne |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.