Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Mieszkania
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 1450 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 228520 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 2495g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,5mm |
| Wysokość całkowita : | 7,5mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | cut & loop |
| Klasa użytkowa : | 32 |
| Szerokość rolki : | 4 m, 5 m |
| Grubość całkowita : | 7,5 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.