Marmur jest materiałem podkreślającym luksus w każdym wnętrzu. DESSO Sense of Marble celebruje klasyczny wygląd marmuru w wyjątkowym połączeniu z ciepłem i wygodą miękkiego dywanu. Kolekcja zaprojektowana z myslą o tworzeniu eleganckich dywanów.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Mieszkania
Obiekty wypoczynkowe
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Rolka |
| Gramatura runa : | 885 g/m2 |
| Klasa palności : | Cfl-s1 |
| Masa całkowita : | 1800g/m2 |
| Wysokość runa : | 5mm |
| Wysokość całkowita : | 6,7mm |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 23 |
| Szerokość rolki : | 4 m |
| Grubość całkowita : | 6,7 mm |
| Spód : | feltback |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.